Władysławowa Cetniewo ulica Cetniewska

Cetniewo Oleńka pokoje gościnne

Nocleg nad morzem Władysławowo w letniskowej dzielnicy Cetniewo na ulicy Cetniewskiej


Władysławowo Cetniewo Oleńka

Oferujemy pokoje gościnne na wynajem: 2-4 osobowe z łazienką, balkonem lub tarasem. Szczególnie polecamy dla rodzin z dziećmi pokoje rodzinne 4 osobowe (dwie sypialnie) z łazienką i balkonem lub pokoje rodzinne 4 osobowe dwupoziomowe z dwoma łazienkami i balkonem. Zapewniamy nocleg bez wyżywienia.

  • miejscowość: Władysławowo
  • adres: Cetniewska 15
  • kod pocztowy: 84-120
  • telefon stacjonarny: 58 6740 646
  • telefon komórkowy: 880 574 453
  • strona www: www.cetniewo.biz

Lokalizacja obiektu Cetniewo Oleńka

  • morze 600 m
  • Centralny Ośrodek Sportu w Cetniewie 200 m z ogólnodostępnym basenem, parkiem
  • Aleja Gwiazd Sportu 200 m

Więcej informacji...

Władysławowo ulica Cetniewska

Władysławowo Cetniewo ulica Cetniewska

Ulica Cetniewska jest jedną z ulic letniskowej dzielnicy Cetniewo miejscowości Władysławowo. Wzdłuż niej jest zlokalizowanych wiele obiektów noclegowych. Co roku tłumy turystów spędza tutaj swoje wakacje nad morzem. Numeracja domów, w których znajdują się kwatery prywatne lub pokoje gościnne, pensjonaty i położonych przy ulicy Cetniewskiej jest na tyle nietypowa, że co roku wiele osób przyjeżdżających na urlop i wakacje do Władysławowa ma problemy ze znalezieniem swojego zarezerwowanego noclegu. Informacje i mapki zamieszczone na stronie www.cetniewska.pl powinny pomóc w szybkiej lokalizacji danego obiektu noclegowego sezonowego lub całorocznego. Do ulicy Cetniewska przypisany jest kod pocztowy 84-120. Ulica ta leży w miejscowości Władysławowo, w gminie Władysławowo, w powiecie puckim, w województwie pomorskim.

Władysławowo ulica Cetniewska - zasady numerowania budynków. Informacja przydatna dla turystów, którzy poszukują wcześniej wynajętego noclegu we Władysławowie na ulicy Cetniewskiej - numery wzrastają poczynając od głównej ulicy - Alei Żeromskiego w kierunku granic miejscowości Władysławowo - po lewej stronie ulicy Cetniewskiej, w kierunku zwiększających się numerów, oznaczone są liczbami nieparzystymi, a po prawej stronie parzystymi - tradycyjnie numery wzrastają od morza w kierunku granic miejscowości

Spis ulic w Cetniewie który może być pomocny podczas szukania noclegu we Władysławowie w dzielnicy Cetniewo Inne ulice dzielnicy Cetniewo w miejscowości Władysławowo to: Długa, Drogowców, Gawędy, Harcerska, Jachtowa, Kapitańska, Komandorska, Kotwiczna, Krótka, Kasztanowa, Morenowa, Nawigacyjna, Ogrodowa, Parkowa, Róży Wiatrów, Sterowa, Stoczniowców, Szarych Szeregów, Skautów, Słoneczna.

Władysławowo

Władysławowo Cetniewo ulica Cetniewska

Władysławowo to zdecydowanie letniskowa miejscowość bardzo popularna wsród polskich turystów, przede wszystkim ze względu na niskie ceny pobytu. Duża różnorodność konkurencyjch ofer noclegowych sprawia, że bardzo łatwo znaleźć we Władysławowie wolny pokój do wynajęcia. Oczywiście doceniane jest położenie Władysławowa nad otwartym morzem, plus szerokie plaże.

Władysławowo atrakcje

Dom Rybaka

Władysławowo Dom Rybaka

Budynek z lat pięćdziesiątych XX wieku. Jest położony na końcu ulicy generała Józefa Hallera naprzeciwko dworca PKP we Władysławowie. Z racji swojego kształtu jest często mylony przez turytów z kościołem. Obecnie znajduje się tutaj Urząd Miejski, przychodnia, apteka, bankomat.

COS Cetniewo

Władysławowo Cetniewo COS Cetniewo

Centralny Ośrodek Sportu Ośrodek Przygotowań Olimpijskich CETNIEWO jest kompleksem sportowo-rekreacyjnym i konferencyjnym z bazą hotelową, SPA, sportową, basenem, boiskami, kortami tenisowymi położonym tuż nad samym morzem we Władysławowie – dzielnica Cetniewo.

Aleja Gwiazd

Władysławowo Cetniewo Aleja Gwiazd

Aleja Gwiazd Sportu we Władysławowie to aleja z gwiazdami z brązu z wypisanymi imionami i nazwiskami sportowców i nazwami dyscyplin. Aleja jest obok Centralnego Ośrodka Sportu Ośrodka Przygotowań Olimpijskich COS Cetniewo

Port Rybacki

Władysławowo Port Rybacki

Port w miejscowości Władysławowo jest położony nad otwartym morzem. Jest portem rybackim z przystanią żeglarską i pasażerską. Wejście na teren portu we Władysławowie jest bezpłatne. To raj dla pasjonatów wędkarstwa morskiego i połowów dorsza w Bałtyku.